Генеральний секретар ЦК Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпін зажадав докладати більш цілеспрямованих зусиль щодо проведення патріотичного руху за гігієну та санітарію та вжити конкретних заходів для забезпечення безпеки та здоров'я людей.

Сі, який є також головою КНР та Центральної військової ради, дав важливі вказівки з нагоди 70-х роковин руху.

За словами китайського лідера, зараз профілактика та контроль COVID-19 стикаються з новою ситуацією та новими завданнями, і тому патріотичний рух за гігієну та санітарію має набути більш цілеспрямованого характеру.

Як зазначив голова КНР, за минулі 70 років керований партією рух незмінно приділяв пріоритетну увагу здоров'ю населення та профілактиці захворювань, відігравши важливу роль у зміні ситуації з санітарією в міських та сільських районах Китаю, ефективній боротьбі з масштабами роботи у сфері охорони здоров'я.

Сі закликав докласти додаткових зусиль для того, щоб спонукати широкі народні маси з власної ініціативи набувати знань та опановувати навички в галузі охорони здоров'я, засвоювати корисні особисті звички в галузі гігієни та дотримуватися здорового способу життя, щоб сформувати "лінію захисту" від епідемії у всього суспільства . Прем'єр Держради КНР Лі Кецян також виступив із вказівками з цього питання і заявив, що важливо керуватися ідеями Сі Цзіньпіна про соціалізм з китайською специфікою в нову епоху, виконувати рішення та розпорядження ЦК КПК та Держради КНР, дотримуватися принципу "профілактика насамперед" та впроваджувати інноваційні механізми та моделі роботи.

Зазначивши, що оптимізовані заходи боротьби з COVID-19 реалізуються впорядкованим чином, Лі Кецян закликав використати наявні переваги та виявити ініціативу у науково обґрунтованій протиепідемічній роботі на всіх напрямках.

Органи влади на всіх рівнях мають активізувати зусилля, належним чином задовольняти потреби населення у медичному обслуговуванні та протиепідемічних засобах, щоб захистити життя та здоров'я людей, додав Лі Кецян.

Print Friendly, PDF & Email