Рішення у Швейцарії було прийняте після глибокого аналізу всіх аргументів як української влади, так і захисту Арбузова, заявив захист екс-глави НБУ.

Швейцарська конфедерація 16 січня припинила дію обмежувальних заходів проти екс-глави НБУ, колишнього першого віце-прем’єра Сергія Арбузова. Про це йдеться в документі, копію якого надали адвокати політика, пише «Капітал«.

Як зазначається, юристи вважають, що слідом за Швейцарією санкції скасують й інші країни.

«З огляду на те, наскільки авторитетна і шанована думка Швейцарії не тільки на європейському континенті, бачиться, що найближчим часом з такою позицією погодяться й інші авторитетні організації, які, довірившись українській владі, насправді безпідставно застосовували заходи обмежувального характеру, у тому числі й до С.Г. Арбузова», — підкреслюється в заяві. На думку адвокатів, рішення у Швейцарії було прийняте після глибокого аналізу всіх аргументів як української влади, так і захисту Арбузова.

«Прийнявши рішення на користь Арбузова, влада Швейцарії підтвердила всьому світу, що ніяких правопорушень у діях Сергія Арбузова ніколи не було», — переконані адвокати. Юристи вважають неповноправними заяви української влади про те, що санкції з колишніх топ-чиновників у Європі знімаються винятково внаслідок відсутності там їхніх рахунків і активів.

«Те, що ні рахунків, ані іншого майна Арбузова на території країн Європи ніколи не було, усім завжди було відомо, у тому числі й до накладення відповідних санкцій, основною метою яких є запобігання можливості здійснювати будь-яку економічну діяльність», — додали адвокати. Нагадаємо, Генпрокуратура оголосила в розшук колишнього главу Національного банку України Сергія Арбузова.

Print Friendly, PDF & Email