Співавторами законопроекту також стали демократи Мартін Хайнрік та Кріс Кунс та республіканці Синтія Ламміс та Роджер Маршалл.
Група американських сенаторів від обох партій Конгресу США внесла законопроект про введення ембарго на російський уран. Про це у четвер, 9 березня, йдеться на сайті комітету з енергетики та природних ресурсів Сенату США.

"Американська атомна промисловість готова відмовитися від російського урану. У Вайомінгу є ресурси, необхідні для збільшення виробництва на батьківщині. Перший крок - прибрати з американського ринку всю російську енергію, включаючи уран, назавжди", - заявив сенатор від Вайомінга, республіканець Джон Баррассо.

Він наголосив, що кожен долар із продажу урану, Росія пускає на війну.

У свою чергу, голова комітету, сенатор від Західної Вірджинії, демократ Джо Менчін підкреслив, що відмова від російського урану стане гарантією того, що американські атомні енергетичні компанії не залежатимуть від імпортованого з Росії уранового палива.

У березні минулого року США запровадили заборону на імпорт енергоносіїв із Росії - нафти, нафтопродуктів, вугілля та зрідженого газу, при цьому уран під санкції не потрапив.

Print Friendly, PDF & Email