Канцлер побував на військовому полігоні Путлос у землі Шлезвіг-Гольштейн, де українські військові освоюють зенітки Gepard.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц відвідав українських солдатів, які проходять навчання на зенітних самохідних установках Gepard, та пообіцяв подальшу військову підтримку Україні. Про це повідомляє Bild у четвер, 25 серпня.

Зокрема Шольц побував на військовому полігоні Путлос у землі Шлезвіг-Гольштейн, де українські військові освоюють зенітки Gepard.

«Німеччина хоче допомогти забезпечити солдатам оптимальну підтримку, якої вони потребують», – сказав Шольц.

Канцлер також оглянув один з Gepard і навіть заліз на нього. Шольц заявив, що вражений можливостями зенітної установки та побачив наскільки вона ефективна в організації захисту від атак з повітря.

Шольц вкотре запевнив, що Німеччина продовжуватиме постачати Україні системи важкого озброєння – САУ, РСЗВ та ЗРК IRIS-Т.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email