Україна продовжує активно імплементувати європейське законодавство та вже виконала близько 70% Угоди про асоціацію з ЄС.

Україна планує повністю бути готовою вступити до Євросоюзу до кінця 2024 року. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду у вівторок, 23 серпня.

«Ми продовжуємо активно імплементувати європейське законодавство і вже виконали близько 70% Угоди про асоціацію з ЄС. До кінця року буде запроваджено «митний безвіз». Далі промисловий та цифровий. Євроінтеграційна робота не припинялася ні на день. І вже до кінця 2024 року ми плануємо повністю бути готові вступити до Європейського Союзу. Це наш ціннісний та цивілізаційний шлях», – сказав Шмигаль.

Він зазначив, що в рамках плану відновлення України уряд працює з міжнародними партнерами, щоб вони брали участь у відновленні та розвитку окремих регіонів та принесли свій унікальний досвід під час цього відновлення.

«Ми сформували чітке і зрозуміле бачення, як Україні стати успішним та заможним членом Європейського Союзу. І цей план ми обов’язково реалізуємо повною мірою після перемоги», – запевнив Шмигаль.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email