Щоб зупинити Порошенка, Тимошенко має підтримати лідера президентської гонки В.Зеленського. Таку думку заявив політичний експерт Тарас Семенюк в блозі для Ліга, коментуючи останню соціологію, також додавши що відсутність такого об’єднання може призвести до потенційної перемоги Порошенка.

«Рейтинги фаворитів президентської гонки змінюються постійно, окрім позиції Зеленського. Найбільша боротьба буде йти між Тимошенко та Порошенко бо саме їхні позиції найчастіше змінюються.

Так соціологічна компанія Социс, яку називають наближеною до Ігоря Гриніва головного політтехнолога президента України, відображує що Петро Порошенко має 19,19%, а Тимошенко 13,77% серед тих хто визначився. Тимошенко перебуває на третьому місці, Порошенко натомість збільшує відрив.

Більше того, Порошенко перемагає навіть Зеленського, в разі виходу до другого туру, це якщо дивитись цифри з категорії а хто переможе насправді 25,10% проти 25,50% на користь «гаранта».

Виходить на те, що корупційні скандали в оборонці мало вплинули на зменшення рейтингу глави держави, однак не варто забувати що за тиждень може багато чого змінитись» — вважає політолог.

«Зеленський фактично гарантував собі вихід у другий тур, але ще не фінальну перемогу. Через що, для перемоги над корупцією та автократією, йому не вистачає підтримки ще в першому турі. Зокрема, Тимошенко, має підтримати Зеленського, як єдиного кандидата, заради спільної перемоги над Порошенком. І це могло б остаточно підкосити шанси чинного гаранта на перемогу. Плюс, їй може бути й вигідна перемога Зеленського, адже основна битва за владу буде на парламентських перегонах. А там і дуже близько до переформатування країни в парламентську республіку з слабким президентом. Зеленського мабуть цей би сценарій влаштував теж.» — додає Семенюк.

Такий сценарій, звісно, не влаштовує Петра Порошенка і він буде битись до кінця щоб зберегти позиції як на Банковій так і на Грушевського. Втрачати є що і бути переможеним звичайним «коміком» не дуже солідно для особистої репутації Петра Олексійовича» — фіналізує експерт.

Print Friendly, PDF & Email