Шанхайський порт у 2022 році став найбільш завантаженим контейнерним портом у світі 13-й рік поспіль, незважаючи на епідемію COVID-19. Про це свідчать дані портового оператора.

За інформацією компанії-оператора Shanghai International Port (Group) Co., Ltd., торік оборот порту перевищив 47,3 мільйона контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (TEU).

Незважаючи на епідемію, а також на періоди різкого похолодання та спеки, порт забезпечував безперебійну роботу Шанхайського міжнародного судноплавного центру, а також стабільність глобальних виробничо-збутових ланцюжків.

Після спалаху епідемії у другому кварталі 2022 року контейнерний оборот порту в липні досяг стрімкого V-подібного відновлення, коли за місяць було оброблено рекордні 4,3 мільйони TEU вантажу.

Порт пов'язує північну та південну акваторію Китаю з внутрішніми річковими шляхами Янцзи – з'єднаний з провінціями Цзянсу, Чжедзян і Аньхой. Розвинена дорожня система поєднує порт з усіма регіонами Китаю. Судноплавні маршрути прокладено більш ніж до 300 портів світу.

Print Friendly, PDF & Email