Служба безпеки України представила документальний фільм про роботу служби, направлену на протидію ФСБ, повідомляє прес-служба СБУ. 

«Представляємо до вашої уваги документальний фільм «СБУ проти ФСБ», що демонструє вагомі здобутки української спецслужби за останній час. Стрічка проливає світло на жорстке протиборство СБУ із спецслужбами країни-агресора», – сказано у повідомленні.

Як повідомляють в прес-службі у центрі картини зображені ключові аспекти гібридної війни, що ведеться проти України — шпигунські та агентурні мережі, «п’ята колона», керовані Росією інформаційні платформи, диверсійні групи. 

«Широкий загал може ознайомитися із тим, що Москва так ретельно намагалася приховати: «зелені чоловічки», обстріли мирних міст, російська зброя, збиття «Боїнгу», підготовка терористів, пряме вторгнення на територію незалежної України, провокації всередині нашої країни, організація політичних вбивств і терактів. На реальних прикладах продемонстровано як спецоперації СБУ  ламають гібридні плани РФ», – заявили в Службі безпеки. 

З 50-звилинною стрічкою можна ознайомитися на сайті СБУ. 

Print Friendly, PDF & Email