Верховна Рада обурена поїздкою Надії Савченко у Донецьк, де позафракційна депутатка веде перемови щодо обміну військовополоненими. Між тим, депутату Савченко закидають і інші Дії. Так, депутат БПП Тетяна Ричкова з трибуни Верховної ради заявила, що за її інформацією, під час свого перебування в зоні АТО Надія Савченко підбурювала десантників, кинути свої позиції і йти скидати «злочинну владу» в Києві.

«Я говорю за дорученням військовослужбовців. На цьому тижні народна обраниця Надія Савченко була в районі донецького аеропорту і зустрічалася з військовослужбовцями 80-ї й 79-ї бригад. Вона підбурювала їх кинути свої позиції та прийти сюди скидати «злочинну владу».

Між тим, жодних доказів ані вказані військові, ані сама депутат Ричкова надати не змогли. За словами останньої, військові дуже жаліють, що не мали можливості записати слова Савченко, що у часи мобільних телефонів звучить як нонсенс.

Також викликає питання, чому заклики до повалення «злочинної влади», що лунали у 2013 році слід було вважати невідчужуваним правом українських громадян, а ті ж самі слова, що звучать у 2017 році вважаються державним злочином?

129 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email