Організатори акції «Путін Стоп. Стоп війна», яка відбулась на Майдані Незалежності в Києві, не допустили до мікрофона народного депутата Надію Савченко. Даний захід партій «Сила людей», та національний рух «Державницька ініціатива Яроша» проводився у третій раз. Він був широко анонсованій та мав відбутися у п’ятдесяти країнах світу. Але цього разу навіть у Києві він зібрав не більше п’ятдесяти людей, що свідчить про зниження суттєве зниження інтересу суспільства до порядку денного пов’язаного з АТО на сході країни.

Надія Савченко, до речі, також закликала своїх прихильників приєднатись: «У суботу, 21 січня 2017 року, о 15:00, українські патріоти та друзі України зберуться на черговий всесвітній протест проти російської агресії «Stop Putin. Stop war in Ukraine 3.0». В Києві акція відбудеться на Майдані Незалежності. Між тим, її заклики не посприяли збільшенню чисельності учасників акції.

Участь Савченко була широко анонсована, у ЗМІ, а деякі з них назвали акцію «антивоєнною». Більш того, на думку деяких з учасників та організаторів саме участь Савченко, яка назвала захід антивоєнним, дезорієнтувала потенційних учасників та відштовхнула їх від відвідування заходу.

Print Friendly, PDF & Email