Під час зустрічі у Львові міський голова Андрій Садовий нагадав президенту Петру Порошенку його цитування відомої фрази лідера Сінгапуру Лі Куан Ю про те, що «боротьба з корупцією починається з ув’язнення трьох друзів».

Під час зустрічі лідер «Самопомочі» наголосив президенту, що таку обіцянку допоможе виконати закон про Антикорупційний суд з незалежним вибором суддів, як того вимагають західні донори України. Натомість, Порошенко відповів, що цитуючи Лі Куан Ю мав на увазі не своїх друзів, а друзів генпрокурора. Про це Садовий розповів на прохання журналістів поділитись подробицями зустрічі у «Львівській копальні кави», де відбулося неформальне спілкування із президентом Петром Порошенком

Садовий поставив своє питання лише під час неформальної зустрічі в «Львівській копальні кави». Там президент також попросив вибачення в Андрія Садового за те, що охорона не пропустила міського голову Львова на зустріч президента з громадськістю Львівщини в приміщенні Львівського університету. Він сказав, що це непорозуміння.

«Жодних проблем. Я розумію, що декому не хотілось, аби я псував цю закриту зустріч з партактивом області своїми незручними питаннями. Чиновники роблять Порошенку так звану теплу ванну. Вони думають, що якщо президента оберігати від проблемних питань, то проблеми зникнуть. Не зникнуть», – розповів Андрій Садовий.

Print Friendly, PDF & Email