Михайло Саакашвілі звинуватив президента Петра Порошенка в особистій причетності до переслідування родини члена своєї партії «Рух нових сил» та одного з організаторів прориву ним українського кордону Северіона Дангадзе. Таку заяву Саакашвілі зробив, коментуючи на своїй сторінці в Facebook інформацію «Руху…» щодо нанесення невідомими травми матері Дангадзе.

«Я хочу звернутися до Марини Порошенко. Переслідуванням цієї родини займається особисто ваш чоловік, і я знаю це не з чуток. Ваш чоловік особисто відповідальний за побиття цієї й так замученої матері. Кілька днів тому слідчий завів до Севера кримінального авторитета, який пригрозив йому вбивством батьків, якщо він не дасть на мене свідчення. І ось сьогодні вони показали, що це не пуста погроза. Як вам як матері й жінці такі дії та методи? Яка це буде карма для вас і ваших дітей?», — написав Саакашвілі в підводці до посту РНС, у якому йшлося про наступне:

«Сьогодні вранці матері Северіона Дангадзе знову погрожували і зламали руку. Жінку переслідують невідомі, щоб змусити її сина дати неправдиві свідчення проти Саакашвілі. Тільки справжні покидьки можуть присилати найманців, щоб калічити літню жінку, син якої насмілився піти проти цієї барижної системи. Навіть у бандитів є «панятія» — у посіпак Порошенка ж нема жодних принципів. Петро Порошенко, Юрій Луценко, схаменіться, це занадто навіть для вас!».

Нагадаємо, Дангадзе підозрюють у державній зраді та співпраці з членами організованого злочинного угрупування Сергія Курченка.

Print Friendly, PDF & Email