Відомий інвестор та громадський діяч Ігор Ліски висловив упевненість, що Міністр Оборони України, Олексій Резніков, навряд чи причетний до корупційних скандалів у відомстві. Про це він пише у своїй авторскій колонці для сайту Корреспондент. 

«Звичайно жорстка боротьба з корупцією, особливо під час війни, це справа кожного і особливо в «головному міністерстві»! Я вірю, що корупція, це єдина причина за якої нам можуть зменшити військову допомогу і за це прийдеться нам всім платити занадто високу ціну - життями найкращих українців! Ось чому українське суспільство таке вразливе, щодо будь-якої інформації про корупцію в Міністерстві оборони! Але ж давайте пам’ятати, що не можна зараз кидатися в крайності і руйнувати ціле міністерство разом з репутацією самого міністра, на якому зараз надважлива функція в державі. І точно збиття такого важливого міністра буде на руку Кремлю…Ще більше мене дивують думки, що міністром оборони може бути тільки кадровий військовий. Це того не так», - пише Ліски.

На думку підприємця-волонтера Резніков - кращий міністр оборонного відомства за всю історію Незалежності України і він пояснює чому.

«Я, особисто, вважаю Рєзнікова кращим Міністром Оборони незалежної України. Відкритий до суспільства і журналістів він вибудував відносини з партнерами і безпрецедентне забезпечення західною сучасною зброєю багато в чом його заслуга. Я пам’ятаю, як з перших годин зухвалого нападу Росії у лютому він вразив мене зібраністю і дієвістю, завжди брав трубку і вирішував будь які надскладні питання: як-то видача зброї тероборони або координація волонтерів з ЗСУ. (Навіть не хочу згадувати інших політичних діячів в ті надскладні часи), - вважає інвестор.

Завершує Ліскі тим, що на його думку, потрібно дати шанс міністру, даючи зрозуміти, що в непрості часи суспільство має бути консолідованим.

«Я би дав Олексію Рєзнікову шанс, за однієї умови: що він публічне візьме відповідальність за все, що відбувається в міністерстві, а не буде дипломатично балансувати між різними інтересами. Я точно знаю, що в міністерстві багато людей нав’язаних Рєзнікову, або залишени ще від минулої команди «хороші люди» і я особисто вірю, що якраз сам він має правильні цінності і не причетний до підозрілих махінацій (дай Боже я розбираюсь в людях і не помиляюсь).
Складні часи потребують справжнього лідерства, а лідерства без відповідальності не буває! Тому я хочу побачити супердипломата Рєзнікова, ще й злим і жорстким державним діячем (не плутати з політиком), з повною відповідальністю», - завершує Ігор Ліскі.

Print Friendly, PDF & Email