Сьогодні, 9 квітня 2017 року біля стін Посольства Сирійської Арабської Республіки в Україні протестували проти дій США у Сирії та порушення норм міжнародного права. Мітинг пройшов під гаслами «Зупиніть відправку і фінансування терористів в Сирії!», «Мир сирійського народу!», «Ні - тероризму!», «Руки геть від Сирії!».

Організатори акції - Всеукраїнська громадська організація Україна Сирія "Дружба-Садака", сирійська діаспора на чолі із доктором Імадом Заза та дипломати (наприклад, тимчасово повірений у справах Сирійської Арабської Республіки в Україні доктор Хасан Хаддур)

Керівник молодіжного крила Всеукраїнської організації України - Сирійської дружби «Дружба - Садака» Михайло Кононович заявив "... Український народ як ніхто зараз розуміє біль втрат і гіркоту несправедливості по відношенню до народу Сирії з боку західного імперіалізму. Адже і у нас на Україні і у вас в Сирії йде братовбивча громадянська війна штучно розв'язана США і Євросоюзом. У світового тероризму і імперіалізму є ім'я і обличчя, це США, Євросоюз, Саудівська Аравія, Арабські Емірати, Туреччина та інші, хто в відкриту фінансує своє криваве дітище ІГ. Зараз Сирійський народ і його союзники протистоять світовому тероризму в особі ІГіл і їх західних покровителів. Трамп нарешті показав своє справжнє обличчя, це потворна гримаса американського імперіалізму, що не міняється століттями..."

В київській акції взяли участь кілька десятків чоловік. Аналогічна акція відбулася сьогодні й у Дамаску, а вчора протести прокотилися по Великобританії, Індії, Болівії та США, де на мітинг вийшли десятки тисяч протестувальників.

Print Friendly, PDF & Email