Російське командування зазнало численних невдач у забезпеченні бойової дисципліни. Одним із таких прикладів є використання динамічного захисту танків. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

«Сукупний ефект цих невдач, ймовірно, є важливим фактором низької ефективності російських збройних сил», — зазначили у розвідці.

Повідомляється, що сильне зношування російських основних бойових танків в Україні частково пов’язане з тим, що РФ не змогла встановити і належним чином використати адекватну динамічну броню (ERA). Це говорить про те, що російські сили не виправили культуру неефективного використання ERA, яка сягає Першої чеченської війни 1994 року.

Як зазначають у розвідці, при правильному використанні динамічний захист знижує ефективність снарядів, що наближаються, до того, як вони влучать у танк. Цілком імовірно, що багатьом російським танкістам не вистачає підготовки для підтримки динамічного захисту, що призводить або до поганого підганяння вибухових елементів, або до його повної відсутності, зазначається в повідомленні.

«Ці недоліки, ймовірно, сприяють поширеним випадкам катапультування, які добре задокументовані на відео очевидців з України», — сказано в повідомленні Міністерства оборони Великобританії.
—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email