Прокуратура Гамбурга проводить розслідування відносно трьох співробітників компанії Siemens через поставки турбін в анексований Росією Крим в обхід санкцій. Про це представник відомства повідомив у четвер, 29 листопада, передає DW.  Siemens висловила готовність співпрацювати зі слідчими органами.

Підозрювані — троє громадян Німеччини, що працюють на німецький концерн в Санкт-Петербурзі, двоє з них співробітники російської дочірньої компанії Siemens, а ще один — спільного німецько-російського підприємства. Слідство ведеться з травня поточного року. Розслідування відкрито в Гамбурзі, оскільки поставлені в Крим турбіни покинули Німеччину через порт цього міста. Інші подробиці розслідування поки невідомі.

Скандал навколо постачання турбін Siemens в Крим розгорівся влітку минулого року. Прокуратура каже про сім турбін, загальною вартістю 213 мільйонів євро. За словами представника відомства, саме стільки турбін було зазначено в договорі про постачання, проте три з них так і не були поставлені. 

Керівництво компанії заявило, що було не в курсі нелегальних поставок, а відповідальністьслід покладати на російську компанію «Технопромекспорт», що входить в «Ростех». Російська компанія відкинула звинувачення і заявила, що купила обладнання на вторинному ринку.

Print Friendly, PDF & Email