Арештована народний депутат Надія Савченко вважає, що біль президента Російської Федерації Володимира Путіна полягає в неможливості знайти серед світових лідерів ні одного, ні ворога з таким же всесиллям, через це він не може увійти в історію велично.

Главу РФ дратують "моськи", які боляче не кусають, але паскудно гавкають, наводить слова політика "Гордон".

"Я чомусь думаю, біль Путіна в іншому - він не може серед світових лідерів знайти собі ні одного, ні ворога, рівного своєму всесилля. І через це не може увійти в історію так велично, як йому б хотілося ...", - зазначила нардеп.

На її думку, російському лідерові від санкцій ні холодніше, ні голодніше не стане. "А його народ в холоді і голоді йому служити не перестане, аж до його смерті. І він це знає. Росія - це не союз радянських республік або європейських держав, і її не розхитають до розвалу, як багато хто сподівається", - додала Савченко .

Політик вважає, що імперію можна тільки розбити або завоювати, але не розхитати. "Зруйнувати імперію зсередини може тільки революція, але і сама ж революція знову відродить імперію", - підкреслила вона.

"Для Росії це природний цикл, який триває довше, ніж життя одного тирана. Путін хоче досягти піку цього циклу існування російської імперії за життя. І саме цим небезпечний його злий геній ...", - вважає нардеп.

Нагадаємо, Надію Савченко підозрюють у скоєнні ряду злочинів, в тому числі в підготовці до насильницького повалення конституційного ладу і зміни влади, 23 березня в Києві суд ухвалив узяти її за варту без права внесення застави.

Print Friendly, PDF & Email