Спецслужби Росії катують співробітників окупованої Запорізької АЕС, щоб вони нічого не розповідати інспекторам МАГАТЕ про ризики безпеки на станції. Про це повідомляє видання The Telegraph.

Загарбники забирають їх у підвал, після чого атомники виходять і взагалі не розмовляють. Ймовірно, під час візиту місії МАГАТЕ вони почнуть говорити про те, що їм наказали.

Нині на станції панує атмосфера жаху. Атомники бояться місії, бо окупанти влаштують провокації, щоб у всьому звинуватити Україну. Крім того, напередодні візиту МАГАТЕ загарбники хочуть до мінімуму скоротити присутність українського персоналу, а в кожній кімнаті центру управління поставити кількох росіян, які будуть «гучно кричати, що дуже чекали на «звільнення» від режиму в Києві».

Нагадаємо, візит МАГАТЕ до Запорізької області заплановано наступного тижня. Вже сформовано місію, яка відвідає ЗАЕС. Її очолить голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі. До складу делегації увійшли 13 експертів із різних країн.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email