В ніч на середу на Кремль була начебто здійснена атака безпілотників. Російська сторона звинувачує у цьому Україну, повідомляє пресслужба президента РФ Володимира Путіна у середу, 3 травня.
Стверджується, що "два безпілотні літальні апарати були націлені на Кремль", але їх ніби "із застосуванням систем радіолокаційної боротьби вивели з ладу".
"Внаслідок їх падіння та розльоту уламків на території Кремля постраждалих та матеріальних збитків немає", – стверджують у Кремлі.
Зазначається, Кремль розцінив ці дії як "сплановану терористичну акцію і замах на президента напередодні Дня Перемоги, параду 9 травня".
Також повідомляється, що Росія "залишає за собою право вжити заходів у відповідь там і тоді, де і коли вважатиме за потрібне".
При цьому спікер Кремля Дмитро Пєсков заявив, що "атака дронів" на Кремль ніяк не вплине на проведення параду 9 травня.
У соцмережах з'явилися відео начебто атаки дронів на Кремль.