Існує імовірність того, що внаслідок неповної реалізації Мінських угод президент РФ Володимир Путін введе російські війська до України на законних підставах.

Про це повідомили ЗМІ з посиланням на слова директора військових програм Центру Разумкова Миколи Сунгуровського. На його думку, Мінські домовленості не будуть виконані наполовину. Оскільки після встановлення перемир’я та проведення виборів ніхто не зможе завадити Путіну через “владу” на окупованих територіях Донбасу підписати військовий союз за сценарієм Абхазії та Осетії.

“Так, вони ведуть до того, що повертається контроль над кордоном. Так, вони ведуть до того, що відновиться суверенітет. Так, вони при цьому припускають якісь незрозумілі статуси, але це робиться в рамках законів України, тобто і тут можна було б знайти лазівки”, – розповів експерт.

Відомо, що в Донецьку поблизу Спартака сепаратисти застосували нову тактику використання 120-мм мінометів. Не виключено, що таким чином проходить навчання новоприбулих російських найманців, які не мають бойового досвіду.

Нагадаємо, що очільник російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров наголосив, що РФ не збирається переглядати Мінські угоди.

Print Friendly, PDF & Email