Управління ФСВП по Ямало-Ненецькому автономному округу спростувала наявність в українського режисера Сенцова серйозних проблем зі здоров'ям, викликаних тривалим голодуванням, передає Интерфакс.

Як повідомили виданню в понеділок в прес-бюро управління, «за результатами позапланових медичних оглядів, обстежень та лабораторних показників стан здоров'я засудженого Сенцова оцінюється як задовільний, негативної динаміки не спостерігається».

«Відповідно до рекомендацій лікуючого лікаря він буде переведений з медичної частини установи в загін для подальшого відбування покарання. При цьому контроль за станом його здоров'я буде продовжено згідно з вказівками лікарів-фахівців цивільноъ охорони здоров’я», – сказано в прес-релізі.

У відомстві однак не стали уточнювати причин, через які Сенцову не видають посилку з одягом і продуктами, що надійшла в листопаді.

Нагадаємо, що за даними адвоката Дмитра Дінзе, в незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова в результаті голодовки виявлено «органічне ураження» серця, печінки і нирок. 

Print Friendly, PDF & Email