Колишній депутат Держдуми, російський опозиціонер Костянтин Боровий повідомив, що захоплення Криму завдав Росії колосального збитку — вона почала зникати з економічного і політичного простору планети. Про це пише Главред. 

Керівництво РФ все більше і більше переконується, що в кінці кінців Крим доведеться повертати, і воно до цього ментально готується, розповів політик.

За його словами, в Росії приєднання півострова мало дуже короткостроковий пропагандистський ефект.

«У Кремлі розраховували, що все відбудеться, як з Абхазією, Придністров’ям. Або хоча б як з Південною Осетією (РФ не карали санкціями за втручання в інші країни — Ред.). Але в даному випадку все вийшло інакше», — зазначив співрозмовник.
Боровий вважає, що розуміння цього вже настав або приходить до росіян.

«Пропагандистська ефект вже дуже слабкий. А світовою спільнотою ця горда ідея Путіна (російський президент Володимир Путін — Ред.) Названа міжнародним злочином. Керівництво Росії все більше і більше переконується, що в кінці кінців Крим доведеться віддавати назад. І вони до цього ментально готуються «, — сказав опозиціонер.
Нагадаємо, 16 березня 2014 року в Криму під наглядом російських військових пройшов так званий «референдум» про статус півострова, більшість жителів нібито висловилися за приєднання до РФ. Пізніше країна анексувала Крим. В Україні влада визнала 20 лютого 2014 го датою початку окупації півострова. Крим визнали російським Казахстан і невизнана Абхазія.

Print Friendly, PDF & Email