Російські сили у східній частині Херсонської області, ймовірно, частково вразливі до української "кампанії перехоплення". Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у звіті за 17 листопада.

Зазначається, що через східну частину Херсонської області проходять кілька великих ліній зв'язку: траси Т2202 Нова Каховка-Армянськ, Р47 Каховка-Генічеськ та М14, що йде на схід у Мелітополь, Бердянськ та Маріуполь.

"Супутникові знімки вказують на те, що російські війська займають оборонні позиції вздовж деяких із цих критичних ліній, а повідомлення в соціальних мережах вказують на те, що українські удари вже почали завдавати шкоди російським районам зосередження та військовим об'єктам на цих маршрутах", - зазначили військові аналітики.

Вони вважають, що обмежена кількість якісних автомобільних доріг і залізниць у цьому районі, що особливо з'єднують Крим із материком, створює потенційно вразливі місця, які можуть бути доступні для українських атак.

Наголошується, що це поступово зменшить здатність Росії постачати угруповання у східній частині Херсонської області та інших районах півдня України.

"Українським силам, швидше за все, буде важче досягти таких драматичних результатів у східній частині Херсонщини, але, можливо, вони зможуть перешкодити зусиллям Росії укріпити та утримати свої нові оборонні рубежі", - підсумували в ISW.

Print Friendly, PDF & Email