Влада Євросоюзу запросила президента України Володимира Зеленського на саміт до Брюсселя для ухвалення конкретних рішень щодо передачі зброї. Їх уже ухвалили, сказав голова Євроради Шарль Мішель на брифінгу у четвер, 9 лютого.

"Коли ми говорили із Зеленським про те, що, можливо, він приїде до Брюсселя, щоб виступити, то це робилося для того, аби ухвалити конкретні рішення. Це не просто слова. Ми маємо конкретні рішення, щоб надавати технічну допомогу зброєю, щоб відкинути загарбника. Ми й надалі направлятимемо допомогу", – заявив Мішель.

Своєю чергою, Зеленський зазначив, що він просто не має права повертатися із закордонних поїздок без жодних позитивних результатів для України. Вони залежать від партнерів та від нього особисто.

"Для мене важливо, щоб усі переговори закінчувалися результатом. Може, це звучить нахабно, але це не цинізм з мого боку, це прагматизм. І повірте, вже жодних почуттів. Ми рік тому їх залишили. Жодних почуттів, просто прагматика. Нам, щоб вижити, потрібна ця зброя", – заявив президент.

Print Friendly, PDF & Email