Міністерство закордонних справ РФ без розгляду повернуло зовнішньополітичному відомству України ноту протесту щодо візиту президента РФ Володимира Путіна на територію незаконно анексованого Криму і запропонувало визнати Крим російським. Про це йдеться в коментарі Департаменту інформації і друку МЗС Росії щодо реакції в Києві на події в окупованому Криму, передає УНН.

"Що стосується згаданої в заяві МЗС України ноти протесту, спрямованої МЗС Росії, то ми подібні ноти повертаємо без розгляду і реакції. Хотіли б наголосити, що ні МЗС України, ні хто б то не був, не в праві вказувати російському керівництву, коли і як вибудовувати графік відвідування регіонів у власній державі", - йдеться в коментарі.

У російському міністерстві так само закликали Україну "визнати" вибір кримчан "остаточно возз'єднатися з Росією".

"Закликаємо український МЗС визнати реальність - жителі Криму і Севастополя навесні 2014 року зробили свій історичний вибір і остаточно возз'єдналися з Росією", - заявили в МЗС Росії.

Нагадаємо, що нота протесту була направлена МЗС України у зв’язку з візитом російського президента Путіна до анексованих територій українського Криму. 

Print Friendly, PDF & Email