Міноборони РФ має намір використати ПВК Вагнер для захоплення українського Бахмута, щоб звести до мінімуму втрати російської армії. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у звіті за 11 квітня.

Зазначається, що напередодні Міністерство оборони Росії та засновник групи Вагнера Євген Пригожин "визнали роль одне одного у зусиллях щодо Бахмута". Вони заявили, що бійці ПВК складають основну частину сил із захоплення території міста, тоді як невказані підрозділи ВДВ Росії забезпечують підтримку на флангах на північ і південь від Бахмута.

"Російські сили ВДВ на флангах, ймовірно, націлені тільки на їхнє утримання, а не на якесь значне просування. Цей розклад сил передбачає, що Міноборони Росії має намір використати групу Вагнера для захоплення Бахмута, зводячи до мінімуму втрати серед звичайних російських сил", - наголосили аналітики.

За їхніми словами, це підтверджує попередні оцінки ISW про те, що російське оборонне відомство прагне використати сили ПВК Вагнер для захоплення Бахмута, а потім витіснити їх та взяти на себе відповідальність за перемогу.

Print Friendly, PDF & Email