Постпред Росії заявив, що бачить "загрозу, що походить від України" і пригрозив усунути її "військовим шляхом".

Росія скликає засідання Ради безпеки ООН через постачання зброї Україні. Про це на засіданні у вівторок, 6 грудня, заявив постійний представник Москви в ООН Василь Небензя.

Він заявив про нібито контрабанду зброї, що поставляється Україні на Близький Вокток.

"Західна зброя, яка призначалася Україні, все частіше потрапляє в руки бандитів і терористів різних мастей не тільки в Європі, а й на Близькому Сході, і в Африці. Ця проблема створює реальну загрозу міжнародному миру та безпеці та заслуговує на прицільну увагу Ради Безпеки. Тому ми просимо індійське головування скликати щодо неї окреме засідання у п'ятницю, 9 грудня", - заявив Небензя.

Він також повідомив, що бачить "загрозу, яка походить від України". За його словами, якщо її не "вдасться усунути світом - Росія це зробить військовим шляхом".

"Якщо ці цілі (мети повномасштабного вторгнення Росії в Україну - ред.) не вдасться досягти мирним шляхом, перетворивши Україну на "нормальну, добросусідську державу", з якої не виходитиме загроза Росії, значить, ця мета буде досягнута шляхом військовим", - заявив Небензя.

Нагадаємо, 5 грудня на аеродромі в російському Енгельсі дрон пошкодив два літаки, а на аеродромі під Рязанню вибухнув бензовоз. У Міноборони РФ заявили, що за атаками стоїть "київський режим".

Пізніше у вівторок армія Росії випустила територією України 70 ракет. Більшість із них збила ППО, проте деякі вразили енергетичні об'єкти у Київській, Вінницькій та Одеській областях.

Print Friendly, PDF & Email