Кремлівський правлячий режим розгорнув у США операцію дезінформації, щоб підірвати військову допомогу для України. Москві в цій інформаційній кампанії "підігрують" американські політики, зокрема деякі республіканці. Про це повідомляє The Guardian.

Видання зазначає, що у допомозі російській пропаганді задіяна низка американських правих політиків. Серед них - заперечувач Голокосту та прихильник переваги білої раси Нік Фуентес, колишній радник Трампа Стів Беннон, телеведучий Fox News Такер Карлсон.

РФ намагалася провести операцію через заяви членів Республіканської партії, таких як Пол Госар, Марджорі Тейлор Грін та Скотті Перрі. Ці політики у травні віддали свої голоси проти виділення Україні 40-мільярдного пакету допомоги.

Популярний серед консерваторів портал Rumble розмістив пропагандистські матеріали російського каналу RT. Видання зазначає, що ця платформа отримала велике фінансування від венчурної компанії, заснованої нещодавно обраним сенатором-республіканцем від штату Огайо Джеймом Венсом за підтримки мільярдера Пітера Тіля.

Print Friendly, PDF & Email