Російська Федерація заявила, що підтримує позицію влади Саудівської Аравії і вірить в непричетність королівської сім’ї до вбивства журналіста Джамала Хашоггі. Про це повідомляє Интерфакс зі слів прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

«Ми чули заяву королівської сім’ї із засудженням цього вбивства, про непричетність королівської сім’ї до цього. Все інше — це питання розслідування, якого бажає і сама королівська сім’я. Ми це вітаємо», – зауважив прес-секретар. 

Також Пєсков назвав недоречним питання про те, чи вірить влада у непричетність королівської сім’ї. Він послався на офіційну заяву короля Салмана  Бен Абдель Азизом Аль Сауда та наслідного принца Мохаммед бен Салман Аль Сауда і зазначив, що Кремль не має жодних підстав піддавати сумніву їх чесність.

Напередодні перед заявою Пєскова між президентом Путіним та королем Салманом відбулася телефонна розмова, в ході якої обговорювалася справа Хашоггі.

Нагадаємо, що нещодавно Ер-Ріяд змінив позицію та визнав, що вбивство журналіста було умисним та гарно спланованим. До цього саудити стверджували, що це була випадкова та жахлива помилка. 

Print Friendly, PDF & Email