Росія намагається зберегти видимість великих військових успіхів в Україні. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 29 серпня.

Зазначається, що ввечері в понеділок Міноборони Росії назвало контрнаступ українських сил «обмеженим і невдалим» зусиллям просунутися за трьома невказаними напрямками в Херсонській області, задавши тон подальшим обговоренням ситуації в російському медіапросторі.

«Російські блогери в основному стверджували, що повідомлення про український контрнаступ були перебільшеними, фальшивими або, швидше за все, не виправдалися… Ці зневажливі заяви вказують на те, що Кремль прагне зберегти видимість великих військових успіхів Росії в Україні», — наголосили в ISW.

При цьому багато російських інтернет-ресурсів повідомляли про різні українські атаки по всій лінії зіткнення.

«Інформаційний простір, ймовірно, на якийсь час буде заплутаний через паніку серед російських джерел», — зазначили військові аналітики.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email