Рейтинги Петра Порошенка втратили динаміку зростання після виходу результатів журналістського розслідування «Бігус ІНФО» щодо корупційних схем в оборонній сфері. Це стало помітно після публікації соціологічною групою рейтинг нових досліджень громадської думки. 

Порівняння результатів зростання рейтингу нинішнього президента за два минулих тижні показало, що Порошенко  показав мінімальне покращення на 0,2%  – з 16,6% до 16.8%. 

А от його опоненти демонструють значно кращі показники. Так рівень підтримки Гриценко цього тижня піднявся з 7,7% до 10,3%. Позитивною динамікою відзначився й Ігор Смешко: його рейтинг з минулого тижня зріс з 2,5% до 3,3%. Більш того цього тижня Смешко буде презентувати свою команду, що теж може позитивно вплинути на його рейтинг. 

Опитування також свідчать, що злиття Вілкула та Мураєва не мало позитивного впливу на їх місця в рейтингу – на сьогодні обидва мають по 2,7%. 

Загалом же лідером досі залишається Володимр Зеленський з 24%, за ним слідують Юлія Тимошенко та Петро Порошенко з 18,3% та 16,8% відповідно. 

Однак розподіл думок на запитання про те, хтов результаті все ж стане наступним президентом, значно відрізняється від рейтингів. Тут більшість, незважаючи на власні вподобання, вірить у перемогу Порошенка (22%). На другому місці Тимошенко – 20%, на третьому Зеленський – 18%.

Детальніше читайте у матеріалі: Зміна в трійці лідерів президентських перегонів

Print Friendly, PDF & Email