Збірній України було важко у поєдинку з Італією, через те, що гравці не встигли повністю відновитися після поєдинку з Англією. Так вважає головний тренер "синьо-жовтих" Сергій Ребров.

Наставник також заявив, що італійцям дуже допоміг швидкий гол, який вони забили після помилки Георгія Судакова.

"Італійці не здивували, вони намагалися грати дуже інтенсивно з першої хвилини. Їм допоміг швидкий гол. Так, вони створювали моменти, але я вдячний хлопцям за те, що вони повернулися до гри.

Ми забили м’яч, мали декілька моментів у другому таймі, аби зрівняти рахунок. Подякую хлопцям ще раз, адже дуже непросто грати після важкого поєдинку з Англією. Італія грала дуже інтенсивно, ми деколи не встигали за цим ритмом.

Футболісти просто відпочили після дуже важкого першого тайму. На початку другого ми створили кілька моментів, намагалися грати з м’ячем. Ми вказали на кілька помилок, зробили певні зауваження. Але я вважаю, що це більше психологія самих гравців.

Не вистачило одного гола. Дуже складно грати через два дні. Ми намагалися більше пресингувати суперника, але я бачив по хлопцях, що їм дуже важко - багато сил вони віддали в грі з Англією. Хочу ще раз нагадати, з ким ми граємо. Не розумію, чому всі говорять, що зараз у збірної Італії криза.

Ми потрапили в дуже складну групу. Дві гри - з Англією та Італією - були ключовими. Якщо дивитися на турнірне становище, то ми маємо шанси. На наступні дві гри ми будемо готуватися дуже серйозно. Я впевнений, що в нас є шанси.

Як і в грі з Англією, була хороша атмосфера. Сьогодні було менше українців, але я бачив, як італійці підтримували Україну. Ми дуже вдячні за це. Але така атмосфера на руку господарям поля - Сан-Сіро дуже допоміг збірній Італії. Ми вдячні, що граємо тут, що Італія нас так прийняла", - цитує Реброва офіційний сайт УАФ.

Print Friendly, PDF & Email