Німеччина заявила, що заяви Саудівської Аравії «недостатньо». У спільному коментарі канцлера Ангели Меркель і МЗС вони вимагають повного звіту про розслідування справи.
Іспанія заявила, що була засмучена заявою Саудівської Аравії. У Мадриді також підтримали заклик генерального секретаря ООН про комплексне і незалежне розслідування справи Хашкаджі.
Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан назвав визнання вбивства Джамаля Хашкаджі першим кроком до співпраці, проте зазначив, що на багато питань до цих пір немає відповіді.
Державні ЗМІ Ємену вітали заяву Саудівської Аравії і кадрові рішення короля Сальмана в зв’язку зі справою Хашкаджі.
У Туреччині заявили, що продовжать розслідування і обшуки Бєлградського лісу недалеко від Стамбула, де могли закопати тіло Джамаля Хашкаджі.
Королівство Бахрейн вітало заяву Ер-Ріяда по Хашкаджі, назвавши Саудівську Аравію «державою цінностей, принципів і справедливості».
В Єгипті заяву Саудівської Аравії назвали «сміливим» і «рішучим». Офіційний Каїр назвав рішення короля Сальмана «демонстрацією справедливості».
Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте закликав до подальшого розслідування, зазначивши, що багато в справі досі покрито таємницею.
Об’єднані Арабські Емірати через свої державні медіа просто сухо підтримали рішення Саудівської Аравії.
У Сполучених Штатах президент Дональд Трамп назвав заяви Саудівської Аравії «надійними», тим самим натякнувши, що його влаштовує версія Ер-Ріяда. Однак безліч сенаторів ополчилися на президента і вимагають введення санкцій.
Австралія також висловила скепсис з приводу заяви саудівської влади і прийняла рішення не їхати на інвестиційну конференцію в Ер-Ріяді «International Investment Initiative».