Австрійський Raiffeisen Bank International працює над продажем свого банку в Росії або його відокремленням від основної групи.

Про це йдеться в заяві RBI.

Зазначається, що група РБІ та її зацікавлені сторони "знаходяться в безпрецедентній ситуації, і розуміють гостру потребу в прийнятті рішення, до якого призвела війна".

"Група продовжить просувати потенційні угоди, які могли б призвести до продажу або відокремлення російського Райффайзенбанку і деконсолідації російського Райффайзенбанку з Групи РБІ в повній відповідності з місцевими та міжнародними законами та нормами, а також в консультаціях з відповідними компетентними представниками влади. Ми зобов’язуємося й надалі зменшувати свою бізнес активність в Росії, в той час як ми продовжуємо просувати такі потенційні угоди", - йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що Райффайзенбанк продовжить деякі банківські операції в РФ, згідно умов своєї ліцензії, а також буде підтримувати клієнтів, включаючи тих, на яких вплинуло зменшення бізнес активності в РФ.

"Ми маємо зобов’язання підтримувати співробітників на усіх ринках, де присутня Група РБІ. Група РБІ несе відповідальність за своїх банківські процеси в Росії, де працює більш ніж 9 000 людей", - зазначили в групі і представили свій план зменшення бізнес активності в Росії

Після цього Райффайзенбанк Росія продовжить зменшувати позики клієнтам і зменшувати загальний об’єм транзакцій в іноземної валюті.

Зазначається, шо загальне зменшення бізнес активності в РФ спричинить зменшення доходності від російського Райффайзенбанку. Однак, група РБІ зробить все можливе для підтримки своїх клієнтів.

Print Friendly, PDF & Email