Ні для кого не секрет, що головна причина успішного продукту – якісні інгредієнти та відсутність будь-яких домішок. Особливо це стосується продуктів, одними з головних споживачів яких є діти. І безумовно морозиво не є виключенням. Оскільки цей десерт особливо полюбляє малеча, усі виробники мають суворо дотримуватись певних правил та стандартів.

На разі в Україні діють три головних регламенти – ДСТУ 4733, 4734, 4735. Відповідно кожному з них підпорядкований певний вид морозива. Найкращим прийнято вважати ДСТУ 4733, адже це категорія молочного морозива, вершкового та пломбіру. Основні переваги цього ДСТУ – використання у виробництві лише натуральних компонентів.

Саме ця причина спонукала компанію «Ласунка» створити свою новинку за ДСТУ 4733. Та аби одразу виділити новий продукт з поміж інших й полегшити вибір усім, хто бажає безпрограшно купити морозиво з чудовим смаком, назву йому дали відповідну – «100% пломбір ДСТУ 4733»!

Таким чином, компанія «Ласунка» бажала підкреслити якість та безпечність нового десерту. Адже в його складі тільки натуральні компоненти: морозиво, солодковершкове масло, цукор, яєчний жовток і ваніль. Завдяки цьому пломбір має чистий молочний смак та ніжну текстуру.

А відмітка «ДСТУ 4733» у назві новинки одразу дає зрозуміти головні її плюси, окрім натурального складу:

  • в основі морозива гарантовано відсутні рослинні жири;
  • при виробництві не використовують жодні барвники чи консерванти;
  • та саме головне – у складі новинки не міститься будь-яких «Е».

А це означає, що «100% пломбір ДСТУ 4733» – це не тільки смачно та натурально, а цілком безпечно та корисно. Особливо для найменших прихильників крижаних солодощів.

Print Friendly, PDF & Email