НАК Нафтогаз це компанія-паразит, яка отримує надприбутки та виплачує менеджерам і керівникам величезні кошти. Вона має бути реформована або ліквідована. Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

«Через те, що нам МВФ нав’язує підняття майже на 70% цін на газ, ми отримаємо гіперінфляцію. Вже зараз піднялася ціна для підприємств, і наслідком буде зростання цін на їх продукцію. Відповідно, буде зростання цін на все, буде інфляція. Буде вмикатися станок, або уряд ще з більш простягнутою рукою буде бігти по міжнародні кредити. Можливо, цього і прагнуть кредитори, ставлячи такі вимоги», – зазначив нардеп.

Відповідаючи на запитання ведучої, яким чином можна було б зробити так, щоб ціна на газ знизилася, пан Мосійчук сказав, що потрібно вкладати кошти у видобуток власного газу.

«Не треба вкладати кошти в субвенції, як зараз відбувається. Важливо також вкладати і в енергозберігаючі технології. Газ для населення має використовуватися власного видобутку», – переконаний Мосійчук.

Також у відповідь на запитання ведучого про НАК Нафтогаз і чи має ця компанія якесь соціальне навантаження, гість програми сказав, що, на його думку, це компанія-паразит, яка отримує надприбутки, яка виплачує менеджерам і керівникам величезні кошти і по суті є посередником.

«Як на мене, вона має бути, як мінімум, реформована, а можливо і ліквідована. Кабмін, який давно став наркоманом на кредитах МВФ, виконує будь-яку їхню забаганку. Якщо врахувати, що він контролює цю компанію, то він якраз і зацікавлений в її існуванні», – прокоментував народний обранець.

Print Friendly, PDF & Email