Казусом завершився прямий телеефір народного депутата України Вадима Рабиновича на телеканалі "112-Україна" увечері 9 травня 2017 року. Вітаючи ветеранів з Днем ​​Перемоги, який Рабинович назвав великою перемогою світла над темрявою, депутат виголосив "ніхто нам перешкодити святкувати не може!", після чого дістав з-під столу пляшку горілки і стаканчик, налив і випив, за його словами, "за здоров'я ветеранів".

Після цього в ефірі зависла пауза, ведучі отетеріли, а з режисерської кімнати почулися крики: "Що у вас діється в ефірі!". Хоча програма продовжилася і до неї приєдналися інші гості каналу, та Вадима Рабиновича незабаром попросили з ефіру, про що він сам повідомив, при цьому ще раз привітавши ветеранів зі святом.

Після цього співробітники каналу бачили, як нардеп стрімко пройшов по коридору студії, на підвищених тонах про щось говорячи по телефону. Не виключено, що керівництво каналу висловлювало ведучому програми "Хто кому Рабинович" претензії з приводу події. Чим завершиться історія і як вона вплине на долю авторської передачі політика - покажуть найближчі дні.

Print Friendly, PDF & Email