Охоронці генерального прокурора Юрія Луценка побили двох активістів, які залишилися в наметі після акції на підтримку політв’язня Северіона Дангадзе біля будинку генпрокурора.

Інцидент трапився після того, як вони зняли на відео розмову з п’яним генпрокурором. Про це написав батько ув’язненого Джумбер Дангадзе на своїй сторінці в Facebook, повідомляє «Агентство «Крымские Новости».

Після акції в розбитому наметі залишилися два товариша Северіона Дангадзе, активісти з наметового містечка під ВРУ.

— До них підійшов нетверезий генеральний прокурор, який, виявляється, має функції верховного судді, і назвав Северіона злочинцем! Спочатку Луценко нахабно заявив, що мій син буде сидіти 10 років і це, виявляється, вже вирішено. Але після того, як друзі Северіона пояснили йому, що у генпрокурора немає таких повноважень, він втік у свій особняк, — повідомив Дангадзе.

Він зазначив, що активістам вдалося зафіксувати все на камеру, а Луценко дав наказ своїм охоронцям їх побити.

— Так як це все було зафіксовано на камеру, його посилена охорона приблизно зі ста чоловік, отримавши наказ, злісно побила двох беззахисних активістів, незаконно забрала і розбила відеокамеру. Причому, один з побитих — громадянин США, який вже поставив до відома про те, що сталося, посольство Америки, — повідомив Дангадзе.

Один з постраждалих зараз знаходиться в лікарні.

Пікет біля будинку генпрокурора триває, намет досі стоїть, туди з’їжджаються активісти. Нагадаємо, 24 лютого 2018 року активісти Автомайдану здійснили автопробіг до будинку генерального прокурора України Юрія Луценка з вимогою відпустити Северіона Дангадзе та інших політв’язнів. Біля будинку генпрокурора поставили намет.

Print Friendly, PDF & Email