Володимиру Путіну привиділися американські "окупаційні війська" на суверенній території Німеччини.

Країни Європи нібито не мають суверенітету, а на території Німеччини перебувають "окупаційні війська". Про це сказав президент країни-агресора Росії Володимир Путін на зустрічі із студентами у Московському держуніверситеті у середу, 25 січня.

"Звісно, час настане, насправді сумнівів немає. Так чи інакше суверенітет буде повернений Європі. Судячи з усього, для цього потрібен ще деякий час", – сказав Путін.

При цьому, за його версією, у Німеччині перебувають нібито "окупаційні війська" США.

"Найбільша країна Європи, економічний гігант – це ФРН. Після Другої світової війни Німеччина була розділена, як відомо, на чотири сектори: американський, англійський, французький і радянський. Так ось Радянський Союз оформив припинення цього окупаційного статусу. А Сполучені Штати – ні. Формально – юридично – на території Федеративної Республіки Німеччина перебувають американські окупаційні війська, а по факту – так і є. Їх там дуже багато", – заявив господар Кремля.

За словами Путіна, нібито самі німецькі політики говорять про те, що після Другої світової війни Німеччина нібито "ніколи не була у повному сенсі цього слова суверенною державою".

"І це не я говорю. Це кажуть визначні – хочу це підкреслити: не російськоорієнтовані, а німецькоорієнтовані політики", – зазначив Путін.

При цьому Володимир Путін забув сказати, що коли США, Великобританія, Франція та СРСР розділили Німеччину на окупаційні зони, то керували ними протягом 10 років. У 1954 році ФРН була прийнята у НАТО, одночасно було скасовано окупаційний режим на її території та відновлено державний суверенітет. Підписана того ж року Паризька угода, що регулює порядок розміщення військ НАТО (зокрема США. – Ред.) на території ФРН, є і нині чинною.

Print Friendly, PDF & Email