Ентоні Марино – фахівець з розвідки й видобутку з більш як 38-річним досвідом роботи у нафтогазовій сфері.

Головою наглядової ради НАК Нафтогаз України обрано Ентоні Марино. Про це повідомляють на сайті компанії в п'ятницю, 10 лютого.

Зазначено, що таке рішення було ухвалене сьогодні в рамках засідання наглядової ради НАК.

За даними прес-служби, Марино – фахівець із розвідки та видобутку з більш ніж 38-річним досвідом роботи в нафтогазовій сфері. Він також має широкий управлінський досвід. Обіймав посади виконавчого директора, президента та СЕО міжнародної компанії Vermilion Energy з розвідки та видобутку вуглеводнів з ринковою капіталізацією 4 млрд доларів.

Наразі Ентоні Марино також є президентом і CEO енергетичної компанії Tenaz Energy. Протягом 2002-2020 років працював у наглядових радах та радах директорів шести компаній та організацій. Є громадянином США та Канади.

"Новообрана наглядова рада Нафтогазу розпочинає свою роботу. Це дуже важливо як для забезпечення прозорості процесів всередині компанії, так і для її публічного сприйняття", – зазначив голова правління Нафтогазу Олексій Чернишов.

Нагадаємо, 24 січня Кабмін призначив членів наглядової ради Нафтогазу. Серед них – двоє від держави, четверо – незалежні.

Відомо, що призначення наглядової ради Нафтогазу до кінця січня було одним із п'яти "маяків" моніторингової програми МВФ, а також одним із пунктів умов отримання Україною 18 млрд євро від ЄС у 2023 році.

Print Friendly, PDF & Email