Сьогодні в Київі відбувся 13-ий з’їзд Європейської партії України, який уповноважив свого лідера Миколу Катеринчука провести переговори щодо об’єднання з політичними силами демократичного табору з метою спільної участі на майбутніх президентських, парламентських та місцевих виборах. За таке рішення проголосувала абсолютна більшість делегатів з’їзду. Під час свого виступу перед партійцями Микола Катеринчук сказав:

«Ми постали перед загрозою знищення країни через зухвалу політику чинної влади. І лише об’єднання спільних зусиль на майбутніх виборах дає змогу кардинально змінити на краще ситуацію в Україні та будувати європейську перспективу розвитку держави».

Делегати з’їзду ухвалили рішення про необхідність переговорів про об’єднання з «Громадянською позицією» (А. Гриценко), «Народним контролем» (Д. Добродомов), РУХОМ НОВИХ СИЛ (М. Саакашвілі), партією «Воля» (Ю. Деревянко), Об’єднанням «Самопоміч» (А.Садовий), Демократичним альянсом (В. Гацько). В роботі з’їзду приймав участь лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Print Friendly, PDF & Email