Генпрокуратурою направлено до суду обвинувальний акт щодо співробітника Розвідувального Центру ГУ Генштабу Збройних Сил РФ. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, передає УНН.

«Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо співробітника 316-го розвідувального Центру Головного управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114, ч. 4 ст. 27 ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111 КК України», — йдеться в повідомленні.

Його звинувачують у тому, що на початку серпня 2016 року в місті Красногорськ (Московська область), він, діючи умисно на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності і державный безпеці України, схилив до конфіденційного співробітництва громадянку України — кадрового співробітника Головного управління Національної гвардії України. Метою співпраці було отримання від останньої відомостей військового характеру, що циркулюють в системі Національної гвардії України, в тому числі і таких, які становлять державну таємницю.

Для отримання інформації розвідувального характеру він проводив детальний інструктаж щодо застосування методів конспірації при роботі зі збору та передачі зібраної інформації військового характеру, порядку передачі узагальнених повідомлень і електронних скан-копій документів військового характеру. 

Print Friendly, PDF & Email