Комітет Верховної Ради з питань бюджету підтримав проект Держбюджету на 2019 рік. Про це написав в Facebook міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко, передає УНІАН. 

«Комітет ВРУ з питань бюджету підтримав проект змін до Бюджетного кодексу та проект Державного бюджету на 2019 рік. Ще одне не менш важливе рішення Комітету — схвалення кандидатури Оксани Маркаровой на посаду міністра фінансів України», — зазначив він.

Допрацьований проект Держбюджету, що враховує зміну надходжень по доходах, було передано на розгляд Верховній Раді 19 листопада. В новому проекті врахували зміни в законодавстві, що стосуються легалізації автотранспорту на іноземних номерах. Крім того Кабмін прийняв до уваги підвищення рентної плати за користування надрами для видобутку газу і збільшення податку на прибуток підприємств. Таким чином дохідна частина була збільшена на 17,7 млрд гривень, а дефіцит бюджету передбачається на рівні 89,99 млрд грн. 

Володимир Гройсман закликав Верховну Раду прийняти проект Державного бюджету 22 листопада. 

Нагадаємо, що від прийняття Держбюджету на 2019 рік залежить надання Україні фінансової допомоги Міжнародним валютним фондом. 

Print Friendly, PDF & Email