Протягом 2017 року, українським прикордонникам запропонували більш 1 000 000 гривень неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України (ДПСУ). У службі відмічається, що співробітникам ДПСУ при виконанні службових обов’язків регулярно пропонують неправомірні засоби, чим порушують українське законодавство, згідно з яким за подібні дії передбачена кримінальна відповідальність.

«З початку цього року співробітники ДПСУ оформили і направили в Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 Кримінального кодексу України« Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі »понад тисячу повідомлень про пропозицію хабарів на загальну суму понад 1000000 гривень» , — йдеться в повідомленні.

Також у службі розповіли про події минулої доби: «Громадянка Узбекистану і громадянин Болгарії пропонували хабара в розмірі $ 100 і € 100 прикордонникам Харківського і Мостиського загонів, щоб правоохоронці їх безперешкодно пропустили через кордон. Порушницю, яка прямувала через пункт пропуску «Харків-авіа», передано до поліції, а болгарина, який хотів потрапити в Україну через пункт пропуску «Шегині» і у якого була заборона в’їзду в нашу країну, після складання протоколів, прикордонники не пропустили через кордон».

Print Friendly, PDF & Email