Окружний адміністративний суд Києва відклав оголошення рішення за клопотанням про скасування заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я Про це повідомляє Lb.ua. 

Суддя Сергій Каракашьян оголосив, що у зв’язку з великим обсягом матеріалів справи рішення за клопотанням буде оголошено у вівторок, 12 лютого. На сьогодні засідання суду закрили.

На засіданні були присутніми сама Уляна Супрун та її заступники, міністр інфраструктури Володимир Омелян, міністр юстиції Павло Петренко, а також позивач Ігор Мосійчук. 

Останній звернувся до суду з проханням відхилити клопотання уряду і пообіцяв на наступних засіданнях надати докази подвійного громадянства Супрун. 

Уляна Супрун під час свого виступу дістала з рюкзака стопку документів і показала їх судді і залу: «Це ліки для пацієнтів, це 44 людини, які чекають підпису для виїзду на лікування за кордон. Я не юрист, я хочу людям допомогти. Скасуйте рішення, яке забороняє мені виконувати обов’язки міністра, скасуйте, а в п’ятницю вже будемо обговорювати все те, про що зараз сперечаються адвокати».

Print Friendly, PDF & Email