Верховна Рада у п'ятницю, 4 листопада, у цілому прийняла законопроект №8008 для захисту фінансової системи України від дій РФ. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Документом передбачено:

недопущення до управління суб'єктами первинного фінансового моніторингу осіб, які є громадянами РФ;
розширення переліку високоризикових клієнтів громадянами та юридичними особами, які є резидентами РФ, та/або діяльність, яких пов'язана з нею;
встановлення обов'язку для суб'єктів первинного фінансового моніторингу звітувати до Держфінмоніторингу про порогові операції із суб'єктами, пов'язаними з Росією.

Як зазначив Железняк, Рада у другому читанні прийняла поправки 16, 19 та 22, які скоротили термін статусу ПЕП (політично значущі особи) з довічного до трьох років після посади.

"До другого читання прибрали правку, коли до високого ризику ділових відносин відносять осіб, які мають значну економічну та політичну вагу у суспільному житті (олігархів)", - уточнив нардеп.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email