Гарант заявив, що зараз наші військові – на підступах до міста, а спеціальні підрозділи вже перебувають у Херсоні.

Володимир Зеленський підтвердив визволення Херсона військовими України. У своєму відеозверненні він заявив, що сьогодні – історичний день, адже "ми повертаємо Херсон".

"На сьогоднішній день наші захисники – на підступах до міста. Але спеціальні підрозділи вже перебувають у місті. Херсонці чекали. Ніколи не відмовлялися від України. Надія на Україну завжди виправдовується – і Україна завжди повертає своє", – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що херсонці вже прибирають із вулиць та будівель російську символіку та будь-які сліди перебування окупантів у Херсоні.

"Так було і в усіх інших містах, звільнених нашими захисниками. Так само буде і в тих містах, які ще чекають на наше повернення. Україна прийде до всіх своїх людей", - сказав президент.

Він подякував військовим та підрозділам Сил оборони, які забезпечують зараз проведення цієї наступальної операції на півдні.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email