Президент Петро Порошенко наголосив, що ведеться складна робота для звільнення українців, яких тримають в ув’язненні на окупованих територіях Донбасу і в Криму, та українських політв’язнів у Росії за участі Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденко та Уповноваженого Президента з питань мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірини Геращенко. Про це повідомляє прес-служба Глави держави. 

«Ми точно переможемо і вони точно будуть дома, бо для Путіна стає все менше і менше сенсу. Для нього це вже стало як валіза без ручки. Він не знає, що з цим робити і як зберегти обличчя. Ми допоможемо повернути хлопців додому», — сказав Порошенко.

На запитання щодо плану спеціального представника ОБСЄ Мартіна Сайдіка про вирішення конфлікту на Донбасі Президент наголосив: «Ми готові розглядати будь-які плани, якщо вони не шкодять суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави».

Глава держави зауважив, що план був викладений в Мінських домовленостях – саме на них ґрунтуються санкції проти Росії і зараз готується пакет санкцій у зв’язку з агресією в Керченській протоці. «План, який велика кількість людей критикують, не читаючи. В Мінських домовленостях чітко записано – виведення всіх іноземних військ з території України, і там стоїть підпис Путіна. Виведення всього важкого озброєння і воєнної техніки з території України – назад заберіть в Росію. І там стоїть підпис Путіна.

Забезпечення відновлення українського суверенітету і влади на території окупованого Донбасу. Там стоїть підпис Путіна», — підкреслив Петро Порошенко.

Print Friendly, PDF & Email