Нарендра Моді нагадав співрозмовнику, що демократія, дипломатія та діалог — це ті речі, які стосуються миру.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді у вічі російському президенту Володимиру Путіну заявив, що зараз не час для війни. Про це у суботу, 17 вересня, повідомляє CNN із посиланням на протокол переговорів політиків під час саміту Шанхайської організації співробітництва в Узбекистані.

«Я знаю, що сьогоднішня епоха — не епоха війни, і ми багато разів говорили з вами телефоном на тему, що демократія, дипломатія та діалог — це всі речі, які стосуються миру», — сказав індійський лідер.

При цьому Моді наголосив, що в нього обов’язково буде ще можливість обговорити з Путіним шляхи повернення до миру.

У свою чергу президент РФ, як інформує телеканал, відповів співрозмовнику, що Москва хоче якнайшвидшого завершення війни в Україні.

«Я знаю про вашу позицію щодо конфлікту в Україні і знаю про ваші побоювання. Ми хочемо, щоб усе це закінчилося якнайшвидше», — цитує CNN главу Кремля.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email