Міністр оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт закликала до розслідування можливих воєнних злочинів на тлі повідомлень про масові поховання, у тому числі — мирних жителів, у межах міста Ізюм у Харківській області, звільненого українською армією від окупації ЗС РФ.

Глава оборонного відомства ФРН заявила в інтерв’ю виданням медіагрупи Funke, опублікованому в суботу, 17 вересня, що вважає за доцільне підключення до слідчих заходів ООН.

«Необхідно, щоб ці жахливі злочини були неодмінно розслідувані — в ідеалі силами ООН», — заявила Ламбрехт, яка представляє керівну Соціал-демократичну партію Німеччини.

Доступ всесвітньої організації повинен бути наданий якнайшвидше, щоб забезпечити збереження доказів, упевнена міністр.

«Відповідальні за воєнні злочини мають постати перед судом», — резюмувала Ламбрехт.

Нагадаємо, 16 вересня в Ізюмі почали ексгумувати тіла вбитих російськими окупантами людей. Наразі вдалося підняти з могил 59 тіл.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email